Menu
banner_anniversary.jpg.1180x265_q85_crop_P26HdPY.jpg.1180x265_q85_crop

Wygraj wycieczkę do Chin o wartości 2000 $!

Przedstawiamy Państwu nowy program motywacyjny

SZCZĘŚLIWA GWIAZDA

Zapraszamy wszystkich do udziału. Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne nagrody:
 • Wyjazd do Chin na obchody 20 Rocznicy TIENS wraz ze zwiedzaniem Pekinu
 • Wyjazd do Francji na Międzynarodową Konferencję TIENS Maj 2015
Dokonaj jednorazowego zakupu produktów TIENS za 100PV i weź udział w losowaniu Nagród Nie ma żadnych limitów nagród! Każdy Konsultant może wygrać dowolną liczbę nagród z dostępnej puli. Program łączy się z nowymi zasadami odnawiania Umów z Tiens Program będzie obowiązywać od 26 czerwca 2014 r.
 • Nie zwlekaj i weź udział w naszym programie!
 • Fortuna sprzyja odważnym!

Nagroda: Szczęśliwe Losy na DARMOWE bilety

Uczestnicy: Konsultanci TIENS w Regionie Europejskim

 
Nagroda Główna: 120 DARMOWYCH BILETÓW
Opis: Darmowy wyjazd i bilet wstępu na uroczystość 20. Rocznicy TIENS w Chinach oraz 2-dniowe zwiedzanie Pekinu Okres kwalifikacyjny: od 26 czerwca 2014 r. do 25 czerwca 2015 r. (12 miesięcy) Wartość nagrody: ok. 2000 USD (wliczone są: bilet do Chin w obie strony, zakwaterowanie na 4 doby w Chinach, bilety wstępu na uroczystość 20. Rocznicy TIENS, 2-dniowa wycieczka w Pekinie)  
Nagroda Dodatkowa: 1200 DARMOWYCH BILETÓW
Opis: Wyjazd do Francji - Nicei na Międzynarodową Konferencję TIENS w maju 2015 r. Okres kwalifikacyjny: od 26 czerwca 2014 r. do 25 marca 2015 r. (9 miesięcy) Wartość nagrody: Dopłata do wyjazdu - 500 USD.  

Zasady kwalifikacji

Konsultanci, którzy dokonają jednorazowo zakupu produktów TIENS o równowartości 100 PV lub więcej, otrzymają jeden szczęśliwy los. Zakup produktów za 200 PV upoważnia do otrzymania dwóch szczęśliwych losów itd. Im większa wartość kupionych produktów, tym większa szansa na wygraną! Konsultanci, którzy dokonają zakupu produktów TIENS o wartości 50PV miesięcznie przez kolejne 3 miesiące, będą mogli otrzymać 1 szczęśliwy los.
 

Nagrody specjalne dla Sponsorów i nowych Konsultantów

Jeśli nowy Konsultant dokona zakupu produktów TIENS o równowartości minimum 300 PV, jego Sponsor (lub Sponsor lokujący – jeśli jest inny niż Sponsor bezpośredni) otrzyma 1 los. Wszyscy nowi Konsultanci otrzymają równowartość 20PV w produktach przy zakupie produktów za 300 PV lub więcej w miesiącu dołączenia do TIENS.
 

Warunki Programu SIP:

 1. Uprawnieni do otrzymania nagrody są wyłącznie Konsultanci, których umowy są prawidłowo wypełnione i podpisane oraz którzy nie naruszają regulaminu TIENS. Konsultanci, którzy podadzą nieprawidłowe dane osobowe nie wezmą udziału w losowaniu.
 2. Każdy Konsultant może wygrać obie nagrody - Nagrodę Główną i Nagrodę Dodatkową. Każdy Konsultant może wygrać nieograniczoną liczbę nagród z dostępnej puli.
 3. Nagrody uzyskane przy zakupie za 300PV będą rozliczane za pośrednictwem rabatu w sprzedaży.
 4. Losowania nagród będą odbywać się kwartalnie. Kiedy całkowita sprzedaż wszystkich struktur w TIENS Polska, wyniesie (N) x 200 000 PV, TIENS Polska otrzyma następującą pulę nagród: (N) x JEDNA (1) Nagroda Główna i (N) x PIĘTNAŚCIE (15) Nagród Specjalnych do rozlosowania.
 5. Każdy los ważny jest tylko na jedno kwartalne losowanie w danym Oddziale TIENS. Po każdym kwartalnym losowaniu nagród, Oddział TIENS zaczyna liczenie wielkości sprzedaży po odjęciu (N) x 200 000 PV z poprzedniego kwartału.
 6. W trakcie kwartalnych losowań pierwsze losowanie będzie dotyczyło Nagród Głównych z puli losów. Drugie losowanie będzie dotyczyło Nagród Specjalnych.
 7. Po każdym kwartalnym losowaniu pula losów będzie zerowana. Konsultant, który będzie chciał brać w kolejnym losowaniu (w kolejnym kwartale) musi zbierać losy od nowa. Losy zebrane w poprzednim kwartale nie biorą udziału w losowaniu w kwartale następnym.
 8. Po każdym kwartalnym losowaniu, lista Konsultantów, którzy wylosowali nagrody będzie ogłoszona w Oddziale TIENS oraz we wszystkich Autoryzowanych Biurach TIENS do wglądu dla wszystkich Konsultantów. Każdy Konsultant ma prawo znać wyniki oraz zasady losowania. Pracownicy Oddziału TIENS będą na bieżąco wyjaśniać wszystkie wątpliwości i odpowiadać na pytania Konsultantów.
 9. Nagrody w programie Szczęśliwa Gwiazda nie mogą być wymienione na gotówkę. Konsultanci mogą natomiast przekazać swoje nagrody innym Konsultantom po uprzednim uzyskaniu pisemnej zgody Dyrektora Oddziału TIENS.
 10. Konsultanci, którzy wygrają Nagrodę Główną i/lub Nagrodę Specjalną (wyjazd do Chin i/lub wyjazd do Niemiec) proszeni są o terminowe zgłoszenie i zarejestrowanie się w Oddziale TIENS. Konsultanci biorący udział w wyżej wymienionych wyjazdach będą w nich uczestniczyć zgodnie z zasadami ustalonymi przez TIENS. Konsultanci, którzywygrali nagrodę, a nie mogą uczestniczyć w wyżej wymienionych wyjazdach i nie przekazali praw do nich innym Konsultantom, nie otrzymają od TIENS żadnej rekompensaty.
 11. Jeżeli w trakcie trwania Programu Szczęśliwa Gwiazda Konsultant zwróci zakupione produkty i otrzyma za nie zwrot pieniędzy, TIENS zastrzega sobie prawo cofnięcia nagród lub wycofania losów z kwartalnego losowania.
 12. Konsultanci, którzy wygrali nagrody w Programie Szczęśliwa Gwiazda ponoszą odpowiedzialność za samodzielne opłacenie należnych podatków(jeśli są) zgodnie z przepisami prawa podatkowego.
 13. Region Europejski TIENS zastrzega sobie prawo do interpretowania, wprowadzania zmian do warunków Programu Szczęśliwa Gwiazda, przedłużenia lub skrócenia terminu obowiązywania Programu.
Informacje zamieszczone na tej stronie internetowej służą jedynie do celów informacyjnych. W przypadku konkretnych schorzeń skonsultuj się z lekarzem.