Menu
Banting_Vegetal_Essence_opis_PL_pop_jRJZ9lS

Kompleksowy preparat do zdrowego odchudzania bez efektu Jo-Jo i do utrzymywania prawidłowej masy ciała. Zawiera tradycyjne zioła. Jest zdrowy, odżywczy i bezpieczny. Stymuluje funkcję tarczycy, przemianę materii, spalanie tłuszczu, wydalanie nadmiaru wody z organizmu oraz wypróżnianie. Zmniejsza apetyt, reguluje trawienie, eliminuje zaparcia. Głóg wzmacnia serce i poprawia krążenie

Cynk_opis_PL_jP8eHnS

Cynk jest mikroelementem niezbędnym dla wielu ważnych procesów zachodzących w organizmie człowieka. Odgrywa kluczową rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, hormonalnego, pokarmowego i płciowego. Ważny jest dla gospodarki węglowodanów, produkcji testosteronu, czynności narządu wzroku, dobrego stanu skóry, śluzówek, paznokci i włosów.

nutrient_akTbgQ0

Biowapń TIENS zawiera organiczne związki wapnia jonizowanego przyswajalne w 95%, co wyróżnia jego spośród preparatów, zawierających słabo przyswajalne sole wapnia. Wapń jest minerałem niezbędnym do budowy zdrowych kości i zębów, dobrej ruchliwości stawów, pracy mięśni i funkcjonowania układu nerwowego. Zmniejsza reakcje alergiczne, odkwasza organizm, zapewnia dobry nastrój i sen.

Super-calcium-powder-for-children_dsbKIpp

Biowapń TIENS zawiera organiczne związki wapnia jonizowanego przyswajalne w 95%, co wyróżnia jego spośród preparatów, zawierających słabo przyswajalne sole wapnia. Wapń jest minerałem niezbędnym do budowy zdrowych kości i zębów, dobrej ruchliwości stawów, pracy mięśni i funkcjonowania układu nerwowego. Zmniejsza reakcje alergiczne, odkwasza organizm, zapewnia dobry nastrój i sen.

biowapnlec

Unikalne połączenie wapnia o wysokiej przyswajalności z lecytyną, tauryną, kwasem foliowym i witaminami B1, B12, C. Preparat jest przygotowany specjalnie dla odżywiania i wspomagania prawidłowego funkcjonowania mózgu, poprawy stanu psychicznego. Lecytyna to bardzo ważny składnik tkanki nerwowej. Tauryna i wapń są niezbędne dla przekazywania impulsów nerwowych.

Chitosan_opis_PL_pop_By8h5Y1.jpg.380x700_q85

Preparat systemowy działający bardzo korzystnie na cały organizm. Oczyszcza i odkwasza, pobudza mechanizmy obronne człowieka, leczy rany, wrzody, nie pozwala rozmnażać się komórkom nowotworowym, obniża cholesterol, odchudza. Za pomocą Chitosanu można pokonać wiele chorób, z którymi nie radzi sobie współczesna medycyna.

Wyciag_z_pestek_winogron_PL_pop_Pl6pqmS

Produkowany stosując najnowsze biotechnologie preparat zawiera bardzo skoncentrowany i aktywny resweratrol. Jako jeden z najsilniejszych antyutleniaczy, hamuje on tworzenie skrzepów, rozwój miażdżycy i zwyrodnienia plamki żółtej oka, powstawanie i rozmnażanie komórek nowotworowych. Reguluje poziom cholesterolu, rozkurcza naczynia krwionośne, obniżając ciśnienie krwi i poprawiając krążenie.

tiens_digest

Dobrze funkcjonujący układ pokarmowy – to fundament zdrowia. Digest reguluje kompleksowo proces trawienia, wydzielanie enzymów, perystaltykę, delikatnie oczyszcza jelita i odbudowuje mikroflorę. Likwiduje wzdęcia, refluks, bóle brzucha, normalizuje wypróżnianie. Chroni i regeneruje śluzówki przewodu pokarmowego. Jest całkowicie naturalny i bezpieczny dla każdego.

Ekstrakt_z_chinskich_daktyli_opis_PL_pop_xqugRBQ

Według chińskiej medycyny spożywanie kilku „chińskich daktyli” dziennie zapewnia długowieczność. Owoce głożyny zwiększają siły obronne i regeneracyjne organizmu. Regulują funkcje krwiotwórcze śpiku kostnego. Dostarczają cennych substancji odżywczych, w tym żelaza, witamin B grupy i kwasu foliowego oraz cAMP, niezbędnego dla przekazywania impulsów nerwowych i działania hormonów.

Herbatka_antylipidowa_opis_PL_pop_M4JPLFM

Herbata, wyprodukowana według tradycyjnej receptury chińskiej – to połączenie ziół działających korzystnie na cały organizm. Badania pokazują, że zawarta w niej kinostema pięciolistna reguluje ciśnienie krwi, pracę serca, poziom cholesterolu i cukru we krwi, jest silnym antyutleniaczem i adaptogenem – normalizuje homeostazę organizmu. Herbata oczyszcza wątrobę, nerki oraz naczynia krwionośne.

8-stps-to-success-1-728

Karta umożliwia zakup produktów firmy po cenach hurtowych, bez 25% marży, czyli już przy pierwszym zakupie koszt karty się zwraca. Już od pierwszych zakupów naliczane są punkty za każdy produkt, zakupiony przez Państwa oraz grupę klientów. Obrót jest naliczany historycznie i w miarę aktywności uzyskują Państwo dodatkowe stałe prowizje od 20 do 43% od ceny hurtowej.

60.00 zł 1.23 zł
Cordyceps_opis_PL_pop_Fm069jQ-3

Kordyceps nazywany maczużnikiem chińskim od dawna jest znany i stosowany w Medycynie Chińskiej jako „cudowny lek” na choroby płuc, nerek, wątroby i serca. Używany szeroko jako środek przeciwdziałający starzeniu się, demencji, dodający sił, poprawiający kondycję fizyczną, zwiększający libido oraz potencję – nazywany „himalajską Viagrą”.