Menu
d4c1a990d3b2914f03097162785f0130

W ciągu kilku majowych dni nazwisko Li Jinyuan oraz nazwa TIENS pojawiły się w niemal wszystkich serwisach prasowych Europy i Polski. Podawały one informacje o „francuskich wielkich wakacjach” ufundowanych ponad sześciu tysiącom pracowników przez chińskiego miliardera.

W prasie, radiu, telewizji, internetowych platformach informacyjnych nagłówki krzyczały, że przez cały tydzień w Paryżu i Nicei Grupa Tiens, działająca w branży logistycznej, turystycznej, hotelarskiej, elektronicznej lub biotechnologicznej (w zależności od źródła) wynajęła ponad 140 hoteli w Paryżu,150 autokarów, cały pociąg kursujący na trasie Nicea-Paryż, którym turyści dotarli na Lazurowe Wybrzeże. Tam na wycieczkę pracowników Tiens Group czekało 4760 pokojów w cztero i pięciogwiazdkowych hotelach. Na kilka godzin zamknięto Luwr oraz paryską Galerie LaFayette, a w Nicei - nadmorską promenadę. Łączny koszt wyjazdu wyniósł ok. 33 mln euro.

W rzeczywistości Konferencja „Passion France” i „Tiens Dream is Nice” przeznaczona była nie dla załogi, tylko dla Niezależnych Konsultantów z ponad 50 krajów całego świata. 5000 osób przyjechało z Chin, reszta z Europy, Afryki, obu Ameryk oraz Azji.

W Paryżu na Światowej Konferencji Top Liderów Tiens „Passion France” Polskę reprezentowała p. Rasa Salachna, Lider Tiens z Tytułem Honorowym Złoty Lew z Gwiazdą. W programie było m.in. zwiedzanie Luwru, Wersalu, Galerii LaFayette . Odbył się uroczysty bankiet w którym wzięły udzieli Prezes Tiens Li Jinyuan, Prezydent Grupy Tiens Pani Bai Ping, minister spraw zagranicznych Francji Laurent Fabius i inni utytułowani goście.

Z Paryża uczestnicy Konferencji "Pasion France" pociągiem pojechali do Nicei, gdzie dotarło jeszcze większa grupa Konsultantów, biorących udział w Konferencji "Tiens Dream is Nice".

W Nicei mer Christian Estrosi oraz wicemer Rudy Salles zaprosili Pana Li Jinyuan, Panią Bai Ping oraz grupę Top Liderów Tiens na przyjęcie w Villa Massena. Mer Christian Estrosi wygłosił mowę powitalną, mówił o chęci współpracy z Grupą Tiens w dziedzinie ekologii, biotechnologii, ochrony zdrowia oraz turystyki.

Punktem kulminacyjnym pięciodniowego święta było niewątpliwie spektakularne pobicie rekordu Guinnessa - utworzenie najdłuższego na świecie „żywego sloganu”. 8maja 2015 r. nadmorska promenada Quai des Etats-Unis w Nicei stała się areną do bicia rekordu. Zablokowane ulice, kilkaset autokarów, morze policji zabezpieczającej wydarzenie i zdumione twarze mieszkańców miasta oraz turystów obserwujących jak 6262 osoby, ubrane w białe i błękitne koszulki i kapelusze, zajmują wyznaczone wcześniej miejsca i układają gigantyczny napis „TIENS DREAM IS NICE IN THE COTE D’AZUR”. Temu wyjątkowemu wydarzeniu towarzyszyły akrobacje lotnicze, morskie show oraz pokazy zabytkowych wojskowych samochodów z II wojny światowej.

W dniu 9 maja 2015 r. w Palais Nikaia zorganizowana została Konferencja „Marzenia TIENS w Nicei”. Na scenie występowało wiele osób, które dzięki firmie i w ramach współpracy z nią osiągnęły gigantyczny sukces. Wszyscy bez skrępowania i z dużą radością dzielili się swoimi doświadczeniami w tym biznesie pokazując, że w MLM naprawdę każdy może zrobić coś wielkiego - dla siebie i innych. Wystarczy tylko odpowiednia ilość zaangażowania i determinacji w powielaniu dobrych wzorców, wypracowanych już wcześniej przez sponsorów i liderów. Oprócz Konsultantów wystąpili mer Nicei Christian Estrosi, wicemer Rudy Salles oraz Prezes Li Jinyuan. Konferencję uświetnili występy znanych piosenkarzy i artystów oraz pokazy mody.

Festiwal dobrych emocji w Paryżu i na Lazurowym Wybrzeżu to jedynie przygrywka do obchodów 20 rocznicy powstania TIENS, którą już we wrześniu w Chinach świętować będzie 60 tysięcy Konsultantów z całego świata…

DSC_2002 DSC_2004 DSC_2040 DSC_2045

DSC_2279 IMG_5758 d4c1a990d3b2914f03097162785f0130 IMG_5754

z17897010Q,Li-Jinyuan--prezes-Tiens-Group IMG_5755 150511103456-france-china-tiens-group-holiday FRANCE-CHINA-NICE-TIENS

Źródła:

http://m.pb.pl/

http://tvn24bis.pl/

http://www.rp.pl

http://www.cnn.com

http://www.spiegel.de

http://onet.pl

http://www.networkmagazyn.pl

Informacje zamieszczone na tej stronie internetowej służą jedynie do celów informacyjnych. W przypadku konkretnych schorzeń skonsultuj się z lekarzem.