Menu

O nas

Pionnering_research_works

Witamy na stronie RASMED. Nasza firma powstała by połączyć środowisko specjalistów zajmujących się promocją zdrowia, medycyną naturalną, dietetyką – ludzi dla których priorytetem są naturalne metody profilaktyki i leczenia z pacjentami, którzy potrzebują pomocy i nie mogą jej uzyskać w ośrodkach służby zdrowia. Medycyna naturalna jest cennym uzupełnieniem terapii stosowanych przez lekarzy różnych specjalności, a nierzadko odnosi sukcesy tam, gdzie medycyna akademicka jest bezsilna.

Są wśród nas sprawdzeni lekarze, farmaceuci, terapeuci, dietetycy oraz propagatorzy zdrowego stylu życia – ludzie, którzy nie są obojętni wobec pacjenta, którzy chcą i mogą pomóc Państwu zachować zdrowie, zapobiec chorobom lub pozbyć się wielu problemów zdrowotnych. Naszą misją jest połączyć jak największe grono specjalistów i umożliwić kontakt pacjenta szukającego pomocy z najlepszym specjalistą, który może jaj udzielić.

Nasi lekarze oprócz wiedzy i praktyki klinicznej są specjalistami w wielu dziedzinach medycyny naturalnej i komplementarnej. Ich wiedza i doświadczenie pozwala również na prowadzenie szkoleń dla lekarzy i terapeutów w zakresie Medycyny Konwencjonalnej, Medycyny Chińskiej oraz wykładów o profilaktyce chorób i zdrowym trybie życia. Organizujemy również warsztaty biznesowe pozwalające na optymalizację wyników pracy.

Wyposażamy współpracujące z nami gabinety i kliniki w naturalne produkty i narzędzia najwyższej jakości i efektywności, która została potwierdzona przez ONZ, WHO i wiele ośrodków medycznych na całym świecie.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy